gepubliceerd op 19 oktober 2007
Nationale Loterij. - Loterij met biljetten, « BARAKA » genaamd Overeenkomstig artikel 14 van het koninklijk besluit van 24 augustus 2005 tot bepaling van de uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd « BARAKA », een door de Nati - van de verkoop van de biljetten die behoren tot uitgifte nr. 1 (spelnummer 640), op 20 oktober 20(...)
FEDERALE OVERHEIDSDIENST FINANCIEN
Nationale Loterij. - Loterij met biljetten, « BARAKA » genaamd Overeenkomstig artikel 14 van het
koninklijk besluit van 24 augustus 2005Relevante gevonden documenten
type
koninklijk besluit
prom.
24/08/2005
pub.
29/09/2005
numac
2005003609
bron
federale overheidsdienst financien
Koninklijk besluit tot bepaling van de uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Baraka", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij
sluiten tot bepaling van de uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd « BARAKA », een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij (Belgisch Staatsblad van 29 september 2005), wordt er meegedeeld dat de laatste dag : - van de verkoop van de biljetten die behoren tot uitgifte nr. 1 (spelnummer 640), op 20 oktober 2007 valt; - van de uitbetaling van de loten voor de winnende biljetten van voornoemde uitgifte is vastgesteld op 20 december 2007.