Etaamb.openjustice.be
Koninklijk Besluit van 19 oktober 2010
gepubliceerd op 07 januari 2011

Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - Bouw

bron
federale overheidsdienst werkgelegenheid, arbeid en sociaal overleg en federale overheidsdienst economie, k.m.o., middenstand en energie
numac
2010011421
pub.
07/01/2011
prom.
19/10/2010
staatsblad
http://www.ejustice.just.fgov.be/cgi/article_body.(...)
Document Qrcode

19 OKTOBER 2010. - Koninklijk besluit houdende toekenning van het gouden, zilveren of bronzen erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België en van de ster van Cadet van de Arbeid van België - Bouw


ALBERT II, Koning der Belgen, Aan allen die nu zijn en hierna wezen zullen, Onze Groet.

Gelet op het besluit van de Regent van 12 maart 1948, betreffende het Commissariaat-generaal der Regering bij de Nationale Arbeidstentoonstellingen;

Gelet op het besluit van de Regent van 12 november 1948, houdende nadere omschrijving van de officiële modellen der erekentekens van de Arbeid;

Gelet op het koninklijk besluit van 31 juli 1954, houdende goedkeuring der statuten van de Instelling van openbaar nut genoemd "Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, Albert I - Nationale Arbeidstentoonstellingen";

Gelet op het advies van het bevoegd Nationaal Organiserend Comité, gegeven op 26 augustus 2010;

Gelet op het gunstig advies van de Commissaris-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België, gegeven op 16 september 2010;

Op de voordracht van de Vice-Eerste Minister en Minister van Werk en Gelijke Kansen en van de Minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen, Hebben Wij besloten en besluiten Wij :

Artikel 1.Het gouden erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt, wegens hun sociale activiteiten op het professionele vlak, toegekend aan de hieronder vermelde personen, die reeds titularis zijn van het zilveren en het bronzen erekenteken : Allongue Bernard, Saint-Ghislain.

Baetens Eddy F.D., Assenede.

Baetslé Michel A., Meix-devant-Virton.

Bartholomevis Dany W.P., Nieuwerkerken.

Bauvin Olivier K.A.G., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Beaucamp Jean-Paul, Estinnes.

Beutels Jean Louis G., Braine-le-Comte.

Bogaerts Geert P.M., Nieuwerkerken.

Bosch Geert C., Torhout.

Bosschem Eric J., Nazareth.

Bourgeois Jean Claude H.G., Gedinne.

Braem Ronald A.J., Temse.

Bral Jan C.G., Maldegem.

Brams Marc M., Woluwe Saint-Pierre.

Brans Daniel M.A., Sint-Truiden.

Brouns Peter A.M., Antwerpen.

Buvé Michel E.A., Rhode-Saint-Genèse.

Buyens Alois J.M., Ravels.

Callari Salvatore, Saint-Ghislain.

Claes Ramon A., Temse.

Colman Eddy A., Sint-Niklaas.

Courouble Patrick Y.A.M.C., Destelbergen.

Coussement Jan M.U., Zwevegem.

Daloze Raymond F.J., Nivelles.

Dascotte Patrick P.M., Asse.

De Battice Robert R.M., Seraing.

Debecker Roger, Holsbeek.

Debels Claude P.G., Gistel.

De Brauwer Remi J., Wetteren.

D'Eer Freddy A.M., Kruibeke. del Rio Romero José-Miguel, Herstal.

De Meersman Johan M., Haaltert.

De Pauw Luc M.F., Philippeville.

De Préez Henri J.A., Incourt.

Deprez Jean-Charles, Seneffe.

Deprez Johan, Wervik.

Deschoenmaeker Michel A.A., Koekelare.

De Vrieze Willy V., Tielt.

De Witte Martin, Stekene.

D'Hondt Christel V., Aalst.

Dieu André A., Mons.

Doucet André C., Forest.

Dron Yves M.L.V., Chiny.

Eulogio Michele, Frameries.

Fertons Philippe A.M., Bastogne.

Frazelle Robert A.J., Nassogne.

Goorix Paul C., Zottegem.

Goutsmit Willy E., Gistel.

Graci Gaetano, Nivelles.

Hanson Marie Claire J., Lendelede.

Ho Petrus A., Antwerpen.

Hufkens Gerrit, Zoersel.

Ide Marijke G.I., Ieper.

Jacob Philippe A.G., Zaventem.

Kupiec Michel G., Flémalle.

Lambert Jean-Claude M., Clavier.

Lardenoit Richard E.C., Sint-Gillis-Waas.

Lenaerts Carlo M.K., Alken.

Lievens Lucien P., Lede.

Loccufier Luc J., De Haan.

Loockx Gilbert F.J., Bruxelles.

Lorguet Joseph, Liège.

Marnhef Dirk R., Zuienkerke.

Meeusen Ludovicus D., Antwerpen.

Mertens Lucas G.C., Turnhout.

Meulemans Jean V.A.G., Gerpinnes.

Michels Eric R.M., Chastre.

Neyrinck Luc G.J., Edegem.

Panadero Alcaraz Joaquin, Jette.

Parisse Patrick E.G.J.M.G., Namur.

Parmentier Mario, Zottegem.

Paucot Luc M.N., Anderlues.

Paul Frédéric F.C., Bruxelles.

Pauwels Stefaan M.R., Wommelgem.

Petitjean Pascal R., Forest.

Philtjens Marc J.I., Sint-Truiden.

Poelaert Jean Marc, Braine-le-Comte.

Poelaert Jean-Pierre, Braine-le-Comte.

Polfliet Jozef J.R., Bornem.

Pollet Urbain G.M., Westerlo.

Prenen Michaël I.F., Stekene.

Prinsie Johan A.C., Roeselare.

Rochette Jan P.A.L., Aalst.

Roels Johan B.V., Lokeren.

Roets Freddy L.A., Knokke-Heist.

Samaey Marcel C.E., De Haan.

Santon Freddy G., Beveren.

Schaderon Serge F.J., Rhode-Saint-Genèse.

Schenk Marcel J.P., Brasschaat.

Scheyltjens Johannes J., Arendonk.

Schoof Freddy M., Dendermonde.

Serré Luc L., Scherpenheuvel-Zichem.

Staelen Erwin M.J.A., Brugge.

Stalpaert Anja, Ninove.

Suray Philippe R.A.G., Montigny-le-Tilleul.

Torbeyns Boniface E., Kortenaken.

Vanclooster Roniek R.R., Willebroek.

Vancoppenolle Jean-Paul J., Ronse.

Van den Abbeele Eddy P.L., Brecht.

Van den Eede Rik H.G., Dendermonde.

Vandenheede Danny M.O., Aalter.

Vanderbruggen Michel G.J., Geetbets.

Van de Voorde Alain P., Zelzate.

Vandoninck Remy J.M., Heers.

Van Laken Ronny M.A., Wijnegem.

Van Opdorp Willy M.D., Antwerpen.

Van Rompaey Paul D.A., Herentals.

Van Speybroeck Paul K.M., Gent.

Verbraekel Franky C., Sint-Lievens-Houtem.

Verbraeken Jan A.J., Zwijndrecht.

Verduystert Jean Marie A.F., Leuven.

Ver Eecken Rudi A.A., Alken.

Vergauwen Patrick F.L., Beveren.

Wattel Didier R.J.J., Izegem.

Willems Daniel C.J.G., Geetbets.

Wuyts Koenraad L.R., Wijnegem.

Wyckmans Walter A.A., Beveren.

Zaman Albéric C., Brasschaat.

Art. 2.Het zilveren erekenteken van Laureaat van de Arbeid van België wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die sedert ten minste vijf jaar titularis zijn van het bronzen erekenteken en het bewijs hebben geleverd een verruimde beroepsbekwaamheid te hebben verworven : Abbès Alain, Temse.

Agozzino Michel F.M., Walcourt.

Apers Dirk P.E., Zoersel.

Ariza Rico José Antonio, Lommel.

Assez Rick A.P., Halle.

Barbarin Vincent F.M.L., Liège.

Beaucamp Frédéric, Quévy.

Beck Roger F., Sint-Gillis-Waas.

Berrewaerts Céleste G.T., Steenokkerzeel.

Bex Johnny L.F., Geetbets.

Blanco-Cumplido Manuel, Lommel.

Blommaert Lucas J.E.M., Nieuw-Namen (NL).

Bolsius Dave J.Z., Westerlo.

Boquet Pierre G.J.G., Lasne.

Bourdouxhe Frédéric M.H.A., Blegny.

Brackman André E.L.J., Rouvroy.

Braeckman-d'Hondt Emiel T.C., Oostende.

Buysse Glenn J., Eeklo.

Calllebert Rudi A., Roeselare.

Caudron Jacques C.F.S.H., Mons.

Ciers Frans R.H., Meulebeke.

Claeys Eddy, Waarschoot.

Claus Richard M.A., Lebbeke.

Clemens Yves A.M.G., Ciney.

Closset Omer R.I., Geetbets.

Cobbaert Frans, Haaltert.

Collier Marc A.A., Niel.

Collot Bernard V.C.G., Profondeville.

Coupé Ivan D.G., Antwerpen.

Croubels Filip, Oostkamp.

Cuyvers Filip F.M., Mol.

Das Gino W.I.M., Schelle.

Debeuf Francky M., Lichtervelde.

De Bie Marcel, Wuustwezel.

De Bock Robert A.M., Beveren.

Debouver José R.C., Ieper.

Declercq Luc E., Ardooie.

De Crick Louis J.H., Antwerpen.

De Graeve Dimitri, Kortenberg.

Dehasselair Willem D.C., Kortenberg.

De Jaeger Dirk R., Izegem.

Delecaut Christian G.G., Leuze-en-Hainaut.

Delhommé René, Gembloux. de Moffarts Daniel M.H.G.G., Woluwe-Saint-Pierre.

Derde Geert F.A., Wichelen.

Deridder Philippe L.J.M., Braine-le-Château.

Derycke Christophe M., Knokke-Heist.

De Sloovere Koen M.S., De Pinte.

Devilers Joseph B.G., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Didot Christophe F.R., Bouillon.

Dieltjens Victor A.P., Keerbergen.

Dormal Francis J.M.G., Hamois.

Eeckhout Hans R.R., Ronse.

Eloy Thierry R.L., Marchin.

Emons Robert V.G., Maaseik.

Etienne André L.H., Saint-Hubert.

Fautré Eric M.C.G., Bastogne.

Francotte Etienne M.F.J.G., Gesves.

Gailly Luc G.G., Braine-le-Comte.

Gaspar Philippe M.J.A., Zaventem.

Georges Bruno V.Y.G., Vaux-sur-Sûre.

Giammello Giuseppe, Saint-Josse-ten-Noode.

Haepers Dirk K., Tielt.

Hanf Benoit C., Waimes.

Hertsens Etienne R.M., Retie.

Heude Nick A., Eeklo.

Jacobs Jan J.K., Beauraing.

Jacobs Jean-Pierre, Maasmechelen.

Jansen Lucien, Lommel.

Jansen Patrick, Lommel.

Janssens Tom K.M., Waasmunster.

Jennart Christian G.V., Sint-Truiden.

Jongerden Renée, Zoersel.

Kerrels Paul H., Schaerbeek.

Krzyzanowski Patrick, Knokke-Heist.

Lallemand Alexandre G.N., Geer.

Lambrechts Dominique A.J.G., Ciney.

Lecocq Willy L., Roosdaal.

Ledoyen Bernard G.H., Lontzen.

Legein Geert, Niel.

Lerot Joseph G.G., Morlanwelz.

Lescrauwaet Robert C., Jabbeke.

Lesenfants Michel J.G., Manhay.

Lespinoy Ludo A.G., Schoten.

Lobet Dominique J.A., Marche-en-Famenne.

Lorant José L.G.G., Enghien.

Luparelli Catherine M., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Macors Claude M.R.R.G., Champion.

Magnée Stephan C.A., Beersel.

Mamone Francesco, Morlanwelz.

Meeus Guido B.C., Puurs.

Meeuws Roland P., Roeselare.

Missiaen Wim J.R., Kortrijk.

Moens Johan A.M., Merelbeke.

Moorthamer Marcel F.S., Kruibeke.

Mulliez Dominique, Mouscron.

Nadzialek Serge V.F., Pont-à-Celles.

Naessens Tony A.R., Anzegem.

Noorts Jurgen F.L., Sint-Niklaas.

Notermans Hans J.M., Oud-Heverlee.

Nys Michel M.M., Bredene.

Panis Ronny G., Geraardsbergen.

Pareyn Michel L.M., Maaseik.

Peeters Ronald R.P., Mechelen.

Petit Florent A.G., Ciney.

Pistidda Giovanni, Sint-Pieters-Leeuw.

Plu Leo H., Aarschot.

Polfliet Kurt W.L., Sint-Gillis-Waas.

Presti Paolo, Dilbeek.

Putteman Joris M., Herzele.

Reynaert Willy G., Oudenburg.

Robert Roger J.A.G., Scherpenheuvel-Zichem.

Roels Nadine L.G., Wachtebeke.

Romain Philippe G.J.R., Charleroi.

Romedenne Jean-François M.A.G., Jemeppe-sur-Sambre.

Sala Christian J.A., Charleroi.

Sas Freddy J.M., Lille.

Serré Théo R., Aarschot.

Smets Erwin R.E.G., Nieuwerkerken.

Soens Jan E.M., Ninove.

Stevens Eric R.S., Charleroi.

Strubbe Eddy J., Antwerpen.

Taffin Jean E., Châtelet.

Tas René P.A., Lebbeke.

Therer Michel L.M., Malmedy.

Titeux Olivier A.G., Saint-Hubert.

Van Acker Marc, Lochristi.

Van bellingen Jean-Pierre, Lincent.

Vanbrabant Hugo G.M., Herk-de-stad.

Van Canegem Marc, Erpe-Mere.

Van Cauwenberge Guido A.F., Zemst.

Van Cauwenberghe Donald L.A., Gent.

Van de Gaer Johan L.L., Aarschot.

Vandenberge Kurt, Ronse.

Van den Broeck Freddy L.P., Denderleeuw.

Vandenschrick Luc R.J., Sint-Pieters-Leeuw.

Vanderstraeten Guido C.G., Glabbeek.

Vandevenne Pieter L.G.M., Bilzen.

Vandierendonck Romain L., Zeebrugge.

Van Echelpoel Alois, Dessel.

Van Eyken François M., Leuven.

Vanhoegaerden Pierre J., Kortenberg.

Van Hoey François M., Sint-Niklaas.

Van Roosbroeck Renata, Berlaar.

Van Waes Luc C.G., Maldegem.

Vastmans John J.L., Maaseik.

Verbraekel Ronny C.F., Erpe-Mere.

Vercruyssen Guy W., Evergem.

Verfaillie Bart G.C., Ieper.

Verhaegen Daniel K.J., Rillaar.

Verlee Fernand H.L., Wichelen.

Verrezen Yvo H.T., Hasselt.

Verschooten Kathy F.F., Kortenberg.

Versporten Eddy H.S., Knokke-Heist.

Vervliet Dirk A.J., Berlaar.

Vets Jozef, Heist-op-den-Berg.

Walraevens Peter, Zwalm.

Wauters Etienne L., Leuven.

Wauters Stefaan F.D., Beveren.

Weyders Luc R.J.E., Aubange.

Wouters Fernand R., Bredene.

Wyn Marc M., Zandhoven.

Art. 3.De titel van Laureaat van de Arbeid van België, met bronzen erekenteken, wordt toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Ammari Abdelaziz, Anderlecht.

Baduraux Catherine M., Montmedy. (France) Baeyens Wim, Lede.

Barbarossa Nello, Binche.

Belmans Lucas J.S., Sint-Katelijne-Waver.

Billanti Béniamino, Andenne.

Boeckx Nico, Scherpenheuvel-Zichem.

Bombeck Grégory J.A., Charleroi.

Bovoy Johan P.J., Zwijndrecht.

Breuskin Michel M.J.G., Saint-Hubert.

Burnick Marco R., Hensies.

Busuito Calogero O., Grâce-Hollogne.

Colonnello Danilo R.G.A., Ham-sur-Heure-Nalinnes.

Conoscenti Mariano, Juprelle.

Conrad Fernand J.E.G., Libramont-Chevigny.

Crucke Christiaan E.M., Nazareth.

Crucke Kristof F.G., De Pinte.

De Batselier Mario J.J.M., Aalst.

De Block Marc L.M., Sint-Niklaas.

De Boever Kristof M.W., Holsbeek.

Decamps Marc G.A., Morlanwelz.

De Geest Wim M., Berlare.

De Gendt Carlos G.F., Oostende.

Deketelaere Patrick J., Jabbeke.

Delhez André M.E.R.J., Jalhay.

Delvaux Olivier J.L.J., Waterloo.

Demaerschalk Didier D.R.J.P.G., Héron.

Demoulin Daniel J.G., Kortenberg.

De Schepper Robert R.C., Maldegem.

Desmet Jurgen G.A., Kortrijk.

Destatsbader Paul V., Avelgem.

Devaux Olivier G., Charleroi.

Devoge Marc F.G.M., Esneux.

De Waele Lucien T., Nevele.

De Wulf Luc G.J.M., Spiere-Helkijn.

Di Bari Salvatore, Namur.

Diels Robert H.M., Antwerpen.

Dobbels José M.G., Jalhay.

Dotrimont Fernand A.J.G., Wanze.

Douniaux Pascal J.G.S., Namur.

Dumont François X.C., Sombreffe.

Etienne Migel E.M., Saint-Hubert.

Everaert Luc J.P., Brecht.

Franc Ruddy H., Sombreffe.

Gailly Pascal C., Braine-le-Comte.

Geldof Luc L.J., Sint-Niklaas.

Gouverneur David J.A., Bertrix.

Hance Patrick F.M., Wuustwezel.

Henkens Koen A.M., Sint-Pieters-Leeuw.

Hermans François A.M., Ravels.

Herrero Y Santofimia José Antonio, Grimbergen.

Herrewijn Kris P., Diksmuide.

Hertoghs Julien J.M., Antwerpen.

Heyens Luc M.R., Sint-Niklaas.

Heyrman Patrick, Zwijndrecht.

Heyters Estelle Y.G., Quévy.

Hoedt Joost J., Roeselare.

Hoste Danny M.L.C., Zaventem.

Housen Hans, Wellen.

Humblet Didier F.G.P.G., Héron.

Huylebroeck Roger C.E., Hamme.

Huysmans Luc K.M., Retie.

Janssens Marnix G., Erpe-Mere.

Janssens Walter H.G., Laakdal.

Jaquet Taco, Antwerpen.

Jordens Jean-Paul, Leopoldsburg.

Keller Michel J.G., Vresse-sur-Semois.

Keppens Marc P.J., Dilbeek.

Kesteleyn Frans E., Zele.

Keyers Annick M.C., Hamme.

Lammens Clément R.E.C., Brugge.

Lammens Liesbet H.G., Lincent.

Lanners Serge A.G., Libramont-Chevigny.

Lecot Johan C.P., Brussel.

Legrand Eric C.Y., Libramont-Chevigny.

Louis Jean Luc M.G., Evere.

Lugil Stephane A., Leuven.

Mabika-kabeya François, Wellin.

Mahaux Gérard A.J.G., Floreffe.

Melot Eli-Manuel A.M., Havelange.

Menten Leo L.M., Lebbeke.

Meuleman Marc E.G., Sint-Gillis-Waas.

Michel Alain E.J.G., Arlon.

Morsat Philippe A.J.F., Villers-le-Bouillet.

Muttesch Jean-Luc, Virton.

Neyrinck Achiel H., Ieper.

Nicolet Bruno L.R., Malmedy.

Overdulve André W., Wortegem-Petegem.

Palermo Christophe, Clavier.

Palermo Cristoforo, Amay.

Pirson Michel L.G.G., Yvoir.

Pollijn Christian J.P., Sint-Niklaas.

Potteau Paul J.C., Wevelgem.

Proot Joris J.A., Damme.

Regaert Antoine, Saint-Hubert.

Réghem Patrick, La Louvière.

Renson Jules F., Grâce-Hollogne.

Reygaerts Kevin, Gent.

Rosa Carlo M., Morlanwelz.

Scholzen Marcel C.J., Büllingen.

Simons Benoît J.M., Aubel.

Stadeus Martin J., Laarne.

Steegmans Marc, Hasselt.

Stevens Andy E.J., Aalst.

Thomas Marc G.J.G., Tenneville.

Vaes Gert J.M., Heusden-Zolder.

Van Cauteren Herman A.P., Sint-Niklaas.

Van de Vijver Gino F.M., Brasschaat.

Van de Water Joannes F.V.L., Sint-Katelijne-Waver.

Van Laecke Jacky A.M., Sint-Martens-Latem.

Van Maldergem Carlos G., Zottegem. van Nobelen Paul W.L., Bertem.

Van Parys Marc P.R., Blankenberge.

Vantomme Albert J.M., Zwevegem.

Van Varenberg Guido K., Brakel.

Vanvlasselaer Etienne E.C., Berloz.

Vermeersch Martin A.F.A., Gent.

Volckaert Alain H.E., Gent.

Vromant Nico M.A.M., Avelgem.

Warnotte Alain D.W., Schaerbeek.

Wouters René J.L., Hulshout.

Art. 4.De titel en de ster van Cadet van de Arbeid van België worden toegekend aan de hieronder vermelde personen, die voldaan hebben aan het technisch en vakkundig onderzoek, ingesteld door het Commissariaat-generaal der Regering bij het Koninklijk Instituut der Eliten van de Arbeid van België : Allaert Jarino G., Oostrozebeke.

Busuito Salvatore O., Flémalle.

Cognaux Anthony T.G.G., Libin.

Daens Debbie, Balen.

Dechesne Jean-Christophe C.H., Ans.

De Puydt Sven A.L., Gent.

Dessart Stéphane N.J., Liège.

De Wulf Dieter G.R., Spiere-Helkijn.

Gysegom Dieter, Rotselaar.

Heck Manuel L.H., Amel.

Kesteleyn Tom R.A., Zottegem.

Kuppens Bart M., Wichelen.

Marsiat Jean-Yves, Soumagne.

Paul Romain O.P.J., Bruxelles.

Pauwels Jelle, Antwerpen.

Peeters Dimitri, Mechelen.

Peeters Kurt, Mechelen.

Van Bellinghen Koen, Beersel.

Van Berlaer Niels B.D., Machelen.

Vandenbulcke Nicolas M.C., Deerlijk.

Van Loon Wim J.S., Essen.

Van Mieghem Wim, Beveren.

Van Overloop Sven, Brugge.

Vervloet Bert, Sint-Katelijne-Waver.

Vromant Wim L.J., Avelgem.

Zsertko Christel V.M., Bilzen.

Art. 5.De Minister bevoegd voor Werk en de Minister bevoegd voor Economie zijn, ieder wat hem betreft, belast met de uitvoering van dit besluit.

Gegeven te Brussel, 19 oktober 2010.

ALBERT Van Koningswege : De Vice-Eerste Minister en Minister van Werk en Gelijke Kansen, Mevr. J. MILQUET De Minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen, V. VAN QUICKENBORNE

^