gepubliceerd op 12 februari 2020
Naamsverandering. - Bekendmaking Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020 is machtiging verleend aan de heer ****-****, Peter, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te **** (**** ****), om zijn ****(...) Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020 is machtiging verleend aan Mevr. ****'****, **** **** (...)
FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE
Naamsverandering. - Bekendmaking Bij
koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten
type
koninklijk besluit
prom.
05/01/2020
pub.
31/01/2020
numac
2020040079
bron
federale overheidsdienst beleid en ondersteuning
Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij
sluiten is machtiging verleend aan de heer ****-****, Peter, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te ***** (**** ****), om zijn naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan Mevr. ****'****, **** **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, er wonende, om haar naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan Mevr. ****, **** **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, district ****, om haar naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, Mevr. ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te ****, district ****, de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****; en de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, beiden wonende te *****, om hun naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan Mevr. **** De ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****; en de genaamde **** ****, **** **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, beiden wonende te *****, district ****, om hun naam in die van "Bos" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan de heer **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, om zijn naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan Mevr. ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, om haar naam in die van "****" te veranderen.
Bij koninklijk besluit van 5 januari 2020Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 05/01/2020 pub. 31/01/2020 numac 2020040079 bron federale overheidsdienst beleid en ondersteuning Koninklijk besluit tot bepaling van de specifieke uitgiftevoorschriften van de loterij met biljetten, genaamd "Bingo 3 euro", een door de Nationale Loterij georganiseerde openbare loterij sluiten is machtiging verleend aan de heer **** ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, er wonende, om zijn naam in die van "****" te veranderen.