gepubliceerd op 07 juni 2005
Bericht voorgeschreven bij artikel 7 van het koninklijk besluit van 5 december 1991 tot bepaling van de rechtspleging in kort geding voor de Raad van State De commanditaire vennootschap Redevco Retail Belgium, met zetel te 1000 Brussel, Anspachl 1. het besluit van 2 december 2004 van de bestendige deputatie van de provincieraad van Oost-Vlaand(...)
RAAD VAN STATE
Bericht voorgeschreven bij artikel 7 van het
koninklijk besluit van 5 december 1991Relevante gevonden documenten
type
koninklijk besluit
prom.
05/12/1991
pub.
17/03/2011
numac
2011000143
bron
federale overheidsdienst binnenlandse zaken
Koninklijk besluit tot bepaling van de rechtspleging in kort geding voor de Raad van State. - Officieuze coördinatie in het Duits
sluiten tot bepaling van de rechtspleging in kort geding voor de Raad van State De commanditaire vennootschap Redevco Retail Belgium, met zetel te 1000 Brussel, Anspachlaan 1, B1 Brouckère Tower heeft op 12 mei 2005 een vordering tot schorsing van de tenuitvoerlegging ingesteld van : 1. het besluit van 2 december 2004 van de bestendige deputatie van de provincieraad van Oost-Vlaanderen houdende goedkeuring van het ruimtelijk uitvoeringsplan « Diepenbroek » van de gemeente Wetteren en van het bijhorend onteigeningsplan (Belgisch Staatsblad van 15 maart 2005);2. het besluit van 30 september 2004 van de gemeenteraad van Wetteren houdende definitieve vaststelling van het ontwerp van gemeentelijk ruimtelijk uitvoeringsplan « Diepenbroek » en van het bijhorend onteigeningsplan. Deze zaak is ingeschreven onder het rolnummer G/A. 162.465/X-12.307.
Voor de Hoofdgriffier, G. De Sloover, Hoofdsecretaris.