gepubliceerd op 14 januari 2003
Plenaire vergaderingen Agenda Donderdag 16 januari 2003 Om 15 uur : 1. Inoverwegingneming van voorstellen. 2. Mondelinge vragen. 3. Evocatieprocedure. Wetsontwerp tot wijziging van de besluitwet van 28 december 1944 betreffe Vanaf 17 uur : Naamstemmingen over het afgehandelde agendapunt in zijn geheel. 4. Vragen om(...)
BELGISCHE SENAAT
Plenaire vergaderingen Agenda Donderdag 16 januari 2003 Om 15 uur : 1. Inoverwegingneming van voorstellen.2. Mondelinge vragen.3. Evocatieprocedure. Wetsontwerp tot wijziging van de
besluitwet van 28 december 1944Relevante gevonden documenten
type
besluitwet
prom.
28/12/1944
pub.
01/12/2009
numac
2009000782
bron
federale overheidsdienst binnenlandse zaken
Besluit-wet betreffende de maatschappelijke zekerheid der arbeiders. - Officieuze coördinatie in het Duits
sluiten betreffende de maatschappelijke zekerheid der arbeiders, wat de personen betreft die activiteiten mogen verrichten in het kader van een plaatselijk werkgelegenheidsagentschap.
Vanaf 17 uur : Naamstemmingen over het afgehandelde agendapunt in zijn geheel. 4. Vragen om uitleg : a) van Mevr.Clotilde Nyssens aan de Minister van Justitie, over « de juridische bijstand »; b) van de heer Armand De Decker aan de Vice-Eerste Minister en Minister van Buitenlandse Zaken, over « het vooruitzicht van een zogenaamde preventieve oorlog tegen Irak »;c) van de heer Johan Malcorps aan de Minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu, over « het gebruik van houtverduurzamingsmiddelen die arseen bevatten voor het vervaardigen van speeltuigen »;d) van de heer Johan Malcorps aan de Minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, belast met het Grootstedenbeleid, over « de aanslepende inactiviteit van de onbemande camera's in de regio Antwerpen »; e) van de heer René Thissen aan de Minister van Economie en Wetenschappelijk Onderzoek, belast met het Grootstedenbeleid, over « de lopende onderhandelingen over de Algemene Overeenkomst over de handel in diensten ».