gepubliceerd op 22 september 2009
Wet van 15 mei 1987 betreffende de namen en voornamen Bekendmaking Bij koninklijk besluit van 10 september 2009 is machtiging verleend aan de heer **** **** **** ****, ****, geboren te **** op 6 (...) Bij koninklijk besluit van 10 september 2009 is machtiging verleend aan de heer ****, ****(...)
FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE
Wet van 15 mei 1987Relevante gevonden documenten
type
wet
prom.
15/05/1987
pub.
06/07/2011
numac
2011000402
bron
federale overheidsdienst binnenlandse zaken
Wet betreffende de namen en voornamen
sluiten betreffende de namen en voornamen Bekendmaking Bij
koninklijk besluit van 10 september 2009Relevante gevonden documenten
type
koninklijk besluit
prom.
10/09/2009
pub.
15/09/2009
numac
2009018340
bron
federaal agentschap voor geneesmiddelen en gezondheidsproducten
Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 14 december 2006 betreffende geneesmiddelen voor menselijk en diergeneeskundig gebruik
sluiten is machtiging verleend aan de heer **** **** **** ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, en de genaamde **** **** ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, en de genaamde **** **** ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, allen wonende te ***** om behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, hun geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van zestig dagen te rekenen van deze bekendmaking.
Bij koninklijk besluit van 10 september 2009Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 10/09/2009 pub. 15/09/2009 numac 2009018340 bron federaal agentschap voor geneesmiddelen en gezondheidsproducten Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 14 december 2006 betreffende geneesmiddelen voor menselijk en diergeneeskundig gebruik sluiten is machtiging verleend aan de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, om behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, zijn geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van zestig dagen te rekenen van deze bekendmaking.
Bij koninklijk besluit van 10 september 2009Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 10/09/2009 pub. 15/09/2009 numac 2009018340 bron federaal agentschap voor geneesmiddelen en gezondheidsproducten Koninklijk besluit tot wijziging van het koninklijk besluit van 14 december 2006 betreffende geneesmiddelen voor menselijk en diergeneeskundig gebruik sluiten is machtiging verleend aan de genaamde ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, en de genaamde ****, **** Angels, geboren te ***** op ** ***** ****, en de genaamde ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, en de genaamde ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, allen wonende te *****, om behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, hun geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van zestig dagen te rekenen van deze bekendmaking.