gepubliceerd op 31 mei 2005
Wet van 15 mei 1987 betreffende de namen en voornamen. - Bekendmakingen Bij koninklijk besluit van 3 mei 2005 is machtiging verleend aan de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te ***** ****, om, ****(...) Bij koninklijk besluit van 3 mei 2005, is machtiging verleend aan de genaamde ****, **** ****(...)
FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE
Wet van 15 mei 1987Relevante gevonden documenten
type
wet
prom.
15/05/1987
pub.
06/07/2011
numac
2011000402
bron
federale overheidsdienst binnenlandse zaken
Wet betreffende de namen en voornamen
sluiten betreffende de namen en voornamen. - Bekendmakingen Bij
koninklijk besluit van 3 mei 2005Relevante gevonden documenten
type
koninklijk besluit
prom.
03/05/2005
pub.
17/06/2005
numac
2005014093
bron
federale overheidsdienst mobiliteit en vervoer
Koninklijk besluit dat de afschaffing van overweg nr. 14 op de spoorlijn 42 Rivage-Troisvierges machtigt mits het bouwen van een overbrugging aan kilometerpaal 69,700, op het grondgebied van de gemeente Vielsalm en de onmiddellijke inbezitneming van de hiervoor benodigde percelen van algemeen nut verklaart
sluiten is machtiging verleend aan de heer ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te ***** ****, om, behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, zijn geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van 60 dagen te rekenen van deze bekendmaking.
Bij koninklijk besluit van 3 mei 2005Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 03/05/2005 pub. 17/06/2005 numac 2005014093 bron federale overheidsdienst mobiliteit en vervoer Koninklijk besluit dat de afschaffing van overweg nr. 14 op de spoorlijn 42 Rivage-Troisvierges machtigt mits het bouwen van een overbrugging aan kilometerpaal 69,700, op het grondgebied van de gemeente Vielsalm en de onmiddellijke inbezitneming van de hiervoor benodigde percelen van algemeen nut verklaart sluiten, is machtiging verleend aan de genaamde ****, **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****, wonende te *****, om, behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, zijn geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van 60 dagen te rekenen van deze bekendmaking.
Bij koninklijk besluit van 3 mei 2005Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 03/05/2005 pub. 17/06/2005 numac 2005014093 bron federale overheidsdienst mobiliteit en vervoer Koninklijk besluit dat de afschaffing van overweg nr. 14 op de spoorlijn 42 Rivage-Troisvierges machtigt mits het bouwen van een overbrugging aan kilometerpaal 69,700, op het grondgebied van de gemeente Vielsalm en de onmiddellijke inbezitneming van de hiervoor benodigde percelen van algemeen nut verklaart sluiten is machtiging verleend aan de heer ****, **** **** ****, geboren te ***** op ** ***** ****; en, ****. ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, er beiden wonende, om, behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, hun geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van 60 dagen te rekenen van deze bekendmaking.
Bij koninklijk besluit van 3 mei 2005Relevante gevonden documenten type koninklijk besluit prom. 03/05/2005 pub. 17/06/2005 numac 2005014093 bron federale overheidsdienst mobiliteit en vervoer Koninklijk besluit dat de afschaffing van overweg nr. 14 op de spoorlijn 42 Rivage-Troisvierges machtigt mits het bouwen van een overbrugging aan kilometerpaal 69,700, op het grondgebied van de gemeente Vielsalm en de onmiddellijke inbezitneming van de hiervoor benodigde percelen van algemeen nut verklaart sluiten is machtiging verleend aan ****.
**** **** ****, ****, geboren te ***** op ** ***** ****, er wonende, om, behoudens tijdig verzet waarover zal beslist worden, haar geslachtsnaam in die van «*****» te veranderen, na afloop van 60 dagen te rekenen van deze bekendmaking.