Etaamb.openjustice.be
Meertalige weergave van Document van --
← Terug naar "Hoge Raad voor Justitie Leden niet-magistraten van het Nederlandstalig College De heer Frank Judo, advocaat, wordt aangesteld als lid niet-magistraat van het Nederlandstalig College van de Hoge Raad voor de Justitie, als gevolg van het ontsla "
Hoge Raad voor Justitie Leden niet-magistraten van het Nederlandstalig College De heer Frank Judo, advocaat, wordt aangesteld als lid niet-magistraat van het Nederlandstalig College van de Hoge Raad voor de Justitie, als gevolg van het ontsla Conseil supérieur de la Justice Membres non magistrats du Collège néerlandophone M. Frank Judo, avocat, est désigné membre non magistrat du Collège néerlandophone du Conseil supérieur de la Justice suite à la démission de M. Paul Van Orshoven
FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE Hoge Raad voor Justitie Leden niet-magistraten van het Nederlandstalig College De heer Frank Judo, advocaat, wordt aangesteld als lid niet-magistraat van het Nederlandstalig College van de Hoge Raad voor de Justitie, als gevolg van het ontslag van de heer Paul Van Orshoven (art. 259bis-5, § SERVICE PUBLIC FEDERAL JUSTICE Conseil supérieur de la Justice Membres non magistrats du Collège néerlandophone M. Frank Judo, avocat, est désigné membre non magistrat du Collège néerlandophone du Conseil supérieur de la Justice suite à la démission de M. Paul Van Orshoven (art. 259bis-5, § 2, du Code judiciaire).
2, Ger.W.).
^